Neye inanıyoruz?

Oda kategorileri

Konseptimiz dört ilkeye dayanmaktadır: mükemmel hizmet, gerçek konukseverlik, kendi benzersiz tarzımız ve modern tasarımımız. Dünyanın en güzel şehirlerini görmek için İstanbul’da bir otel yarattık.

Üç Kişilik Oda
Üç Kişilik Oda
/ gece
Minimalizm tarzında geniş tek odalı oda: bir çift kişilik yatak ve bir tek kişilik yatak. Oda modern aletler ve mobilyalarla donatılmıştır. Şehir panoraması ve deniz manzaralıdır.
Çift Kişilik Oda Balkonlu
Çift Kişilik Oda Balkonlu
/ gece
Şehir manzaralı, modern mobilyalara ve rahat bir atmosfere sahip oda. Bir adet çift kişilik yatakta misafirleri rahat bir şekilde ağırlamak mümkündür.
Çift Kişilik Oda
Çift Kişilik Oda
/ gece
Konforlu 1 çift kişilik yataklı oda. Şehir manzarasına sahiptir. Odalara asansörle erişim imkanı. Oda, büyük bir çift kişilik yatak dahil olmak üzere modern aletler ve mobilyalar ile donatılmıştır.
Ekonomik Çift Kişilik Oda
Ekonomik Çift Kişilik Oda
/ gece
Tüm olanaklara sahip bir oda. Bir çift kişilik yatak bir tek kişilik yatak. Kablo TV ve ücretsiz Wi-Fi, asansör ile erişim. Üst seviye konfor.

Tatiliniz için bir otel odası ayırtın

Rezervasyon tutarının tamamı konaklamadan önce ödenmelidir. Tesis, konuklara ödeme talimatlarını içeren bir rezervasyon onayı gönderecektir. Ödemeyi yaptıktan sonra konuklara otelin adresini ve anahtar transfer yeri hakkında bilgi içeren bir e-posta gönderilecektir.

Oda kategorileri:

Lütfen bize tahmini çıkış zamanınızı söyleyin. Rezervasyon sırasında Özel İstekler kutusunu kullanabilir veya doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz – iletişim bilgileri onaylanmış rezervasyonunuzda belirtilmiştir.

Ek hizmetler otomatik olarak toplam fiyata dahil edilmez ve konaklamanız süresince ayrı olarak ödenir.